Ofroj pune shofer. Kriteret: - Te kete deshmi/aftesi te drejtimit te ...

Ofroj pune shofer. Kriteret: - Te kete deshmi/aftesi te drejtimit te mjetit (Patente) izopack Për organizatën tonë ne jemi duke Preferohet me eksperience pune në sektorin e auditimit; Afati i aplikimit 23 2 About Pune Shofer Ofroj Vlerësimi0 / 5 Tregukosovar Ofroj Të gjitha Biznes dhe punë Punë Prishtinë Garantojmë seriozitet maksimal nga kompania jonë, kontratë sipas rregullave të Republikës së Shqipërisë, pagë superiore, Sigurime shtesë dhe Shërbime shëndetësore hr@kraco Njoftime pune - servis hmk kerkon: shofer karrotreci ofrohet pagese e kenaqshme rr ofroj pune ProMarketing, l`azienda leader nel settore Business Process Outsource sta selezionando Operatori Telefonici per la campagne Inbound,Quality, Back office Detyrat 1-Ottima conoscenza della lingua Italiana 2-Chi ha gia’ esperienza in telefonia e avvanta Pagesa : Me Marreveshje: Pozicioni: Shofer Makine: - Te jete korrekt dhe etik ne Phone: +355 4 450 0945 Email: info@salillari Kerkoj te gjitha dhe oferta profesionale online Vendose në tabelën e krahasimit Ofroj punë Gjeni oferta të shumta pune si kamarier/e, pastrues/e, infermier/e, agjent thirrjesh, mësimëdhënës/e, shofer, rrjete sociale, dizajner grafik, recepsionist/e, shitëse, shofer, dhe pozita tjera detyrat dhe pergjegjesite: duhet te jete i përgjegjshem, korrekt dhe i perpi Kërkoni shpallje në MerrJep 05 Korr 09:13 OFROJ PUNE SHOFER 2 OR NE DITE - RROGA 150MILEK al shofer Karroca per femije C class 2004 Prodhimin Honda jazz 069 47 07 545 Shofer Rx Makina me Timon anglez Furra buke Pastor belg 0693196222 Frigorifer freskues furgon Apartament me qera 21 dhjetori pune gjermani E350 Materiale ndertimi Vario Transit soba sharre antminer 212 free fire maltez banak shofer pune kamarier patrol vile Viano Pune Faqe instagrami shitese bilardo Golf 6 Fugon Audi a5 Motorrist karta grafike Gjermani Shofer golf Apple watch te rruga e kosovareve c220 call center gjermani Disqe 16 4 ore automat BMW X6 shitese mini eskavator part time Audi A7 Audi Q5 Mekanik Golf 5 1 Shiko njoftimet mundesi punësimi jashtë vendit në punë mekanik gjenerik, shofer kamioni, infermiere, punëtor në kompani ndërtimi, dado, inxhinier ndërtimi, dhe shumë vende tjera pune në shtete të ndryshme ndërkombëtare Usta/ montues, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Kombinat BIG BITE Kerkon: SHOFER -Te jete fleksibel ne orare; -Te 10K likes · 107 talking about this Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center oferta njoftime pune asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente zyre Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj Hidro Sistem sh Job Expired Job Expired Preferohet me eksperience pune në sektorin e auditimit; Afati i aplikimit 23 ERCA Full Time Gjermani 01 Inxhinier Civil Shofer Kamioni Shofer 01/10/2019 Detyrat dhe Pagesa PagaPaga 45 1 Ruaj rezultatet e kërkimit Adresa “elbasanit”, ne krah te pallatit te brigadave, midis hotel agron dhe brilant 0682373028 ofrohet pagese e kenaqshme Ofroj Vend Pune Shofer Makine com enable you to buy and sell almost anything on your community Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres oferta pune call center kerkohet shofer asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer oferta njoftime pune vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente zyre Kërkoni shpallje në MerrJep Filloni jetën tuaj të re me një punë jashtë vendit! Kërkoni dhe gjeni punë në Evropë Tiranë, ofroj vend pune Specialist i Burimeve Njerëzore al Pune Tirane, ofroj vend pune Shofer Punë jashtë vendit Classified ads in Të gjitha komunat Shiko Profilin Ofroj vend pune Shofer Kamioni: Ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi (zyre dhe terren) Kerkohet Inxhinier Topograf (preferohet Infastrukture)- Zyre+Terren: Njoftime pune faturino tirane dhe oferta profesionale online Gazeta njoftime falas sot online dhe oferta profesionale online com Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center oferta njoftime pune asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente zyre About Ofroj Pune Shofer 1,500 Adresa e kompanise eshte: "Rruges Kasem Shima, Koder Mezes, Kashar, Tirane" Ofroj vend pune shofer kamioni kriteret: – te kete leje drejtimi kategoria ce – te kete eksperience te meparshme me mjetet e renda dhe kamione vetshkarkues – te disponoje cap – aftesi te punuarit ne grup te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne +355682024508 Part time tirane dhe oferta punesimi online 2021 Shofer Kamioni / autobusi What is Ofroj Pune Shofer p Vende/oferta pune nga te gjitha fushat me pagat me te larta ne treg vetem ne platformen iweb Pozicioni punes: PREZANTUESE dhe ASITENTE per shitjen dhe sherbimet e produkteve APPLE Kerkoj punonjes te kualifikur per ndertime P Vende te lira pune per Shofer te Kategorive te Ndryshme Hidro Sistem shpk kërkon të punësojë kandidate të motivuar dhe me Tirane, ofroj vend pune shofer 01 Mar 13:03 Ofroj pun per 1kamarier dhe 1 shankist k me adresë Rruga Teodor Keko, Unaz e re, e cila merret me Importin-exportin e produkteve hidraulike, ngrohje,ftohje,kaldaja ,panele djellore,kondicionere etj, të markave të ndryshme Italiane, Greke dhe Gjermane Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per call center anglisht tirane vend pune shofer oferta vende pune vende te lira pune ne durres gazeta njoftime falas ofroj pune shofer kerkohet shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune call center asistente dentare oferta pune online ne tirane Oferta ofroj vende pune dhe oferta profesionale online PREZANTUESE dhe ASITENTE -Mosha 20 - 30 vjecdhenbsp;-Oraridhenbsp;8:00 - 17:00- Te kete patentedhenbsp;⚫Ofrohendhenbsp;:dhenbsp;dhenbsp; dhenbs Njoftime pune faturino tirane dhe oferta profesionale online Aplikimet pranohen në adresën e emailit të shënuar më poshtë: job@work-italy Tirane, ofroj vend pune Shofer Mosha mbi 35-55 vjec BIG BITE Kerkon: SHOFER -Te jete fleksibel ne orare; -Te Ofroj pun per 1 shofer Teknik Supporti ,Instalimi dhe Shofer ne Fier Detyrat dhe pergjegjesite: - Te shperndaje mallrat ne kohen dhe vendodhjen e duhur Si webfaqja e pare shqiptare ne bote ofron sherbime falas informim punesimi duke perkrahur dhe njoftuar ne menyre automatike punekerkues dhe punedhenes Portal pune është lider i ballkanit në punësim dhe punëdhënie SEKTORI I AKULLOREVE, SHOFER ME KAT Firma Apollo Distribution sh Page 20-njoftime pune, oferta pune per specialiste, punetore, ndihmesa, Freelancer, Tirane, ofroj vend pune SHOFER Last Post By Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh Likes: 610 Local & Travel Website Ofroj-Kerkoj pune ne Zvicer Specialist Shitjesh - Golem 07 te jene te komunikueshem dhe fleksibel gjate orarit te punes mosha mbi 29-vjec Ofroj vend pune Shofer makine Tirane Oferta Pune 22/04/2022 09:55 Post ID: 65369 Apliko Tani 2022 - 18 Kriteret Kritere te tjeraMe patente te klasit D, dhe deshmi, eksperience pune jemi ktu per ju per cdo informacion esht vetem per femra na kontaktoni ne nr 0695226939 Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj 1,328 likes · 20 talking about this 2022 Shofer Kamioni / autobusi selectours Ofroj pun per 1 shofer Kancelari "Infiniti Office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në Tiranë al +355688043685 Data e Skadimit: 22/05/2022 Kerkoj pune shofer Te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise Eja regjistrohu qe mos humbasesh asnje oferte! OFROJ VENDE PUNE Oferta Pune ka për qëllim që punëkërkuesve t’iu mundësojë qasje sa më të lehtë në ofertat e fundit të punës admin Guest 569984 USTA Njoftime pune - Mobileri Dalini Arredo Kerkohen punonjes me kohe te plote pune me kushte mjaft te mira pune 000 leke + sigurimet + bonuset Kontakte Celular0696500106 2022, 13:26GSL Enterprise Support al Kerkon: Shofer Autobusi/ Furgoni Oferta Pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare Ofrohet꞉ Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi Ambjent komod pune Specialist Help Desk a Ofroj vend pune shofer dhe ndihmes magazine kompania office center sh aplikimet pranohen në adresën e emailit të shënuar Oferta Pune ka për qëllim që punëkërkuesve t’iu mundësojë qasje sa më të lehtë në ofertat e fundit të punës 01 22 TET WINE SHOP kerkon te punesoje Shofer furnitordhenbsp;👉 Kriteret e punes per kandidatet :- Ka perparesi eksperienca ne pune Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center oferta njoftime pune asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente zyre Kompania: AS SPORT SH Ofroj pune 423 Postuar më 07/04/2020 në -Të jetë banor i Prishtinës apo rrethinë,-Të ketë patentë shofer Preferohet: Të njoh qytetin e Prishtinës në nivel të mirë apo kënaqshëm Vende pune ne Greqi 4 foto al Ofroj punë për një shofer kamioni Shikime: 1 Burimi: gjirafa Tirane, ofroj vend pune Customer ServiceLast Post ByGSL Enterprise SupportShiko ProfilinListo të gjithë titujtMesazh privatListo të gjitha njoftimetVisit Homepage10 më shumë Delta Security ka publikuar vende te lira pune Njoftime pune faturino tirane dhe oferta profesionale online Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center oferta njoftime pune asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente zyre Kancelari "Infiniti Office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në Tiranë 27 Jan 22:40 Ofroj pune në kategorinë Për fëmijë Vende/oferta pune nga te gjitha fushat me pagat me te larta ne treg vetem ne platformen iweb INTERNACIONAL TRANSPORT COMPANY BINA SHPK ofron pune per nje shofer qe posedon viz shengen apo pasaport me drejt udhetimi ne Europe, shoferi duhet te posedoj patent shofer te kategoris E, destinacioni Zvicer Kosove Zvicer Per fugon (transport i femijeve), personat e interesuar te paraqiten prane ambjenteve te shkolles ne cdo dite, Adresa: Rruga Margarita Tutulani, vila 3-kateshe, prane kompleksit Dinamo, Tirane e re rif al shpk kerkon te punesoje: Shofer makine MerrJep 05 Pagesa : Me Marreveshje: Pozicioni: Shofer Makine: - Te jete korrekt dhe etik ne Search: Ofroj Pune Shofer Publikuar: Nën 17 10:04 Qarku Bëje share postimin tënd në Facebook k, eshte Distributor zyrtar i "Albanian Development & Distribution", "KRACO" dhe ka si objekt kryesor shitblerjen me shumice dhe pakice te pijeve alkolike dhe joalkolike Eja regjistrohu qe mos humbasesh asnje oferte! Celesi pune Celesi online pune Njoftime pune k është një kompani shqiptare me sipërmarrje të përbashkët të Idemia Identity & Security dhe Fondit Shqiptaro–Amerikan të Ndërmarrjeve për prodhimin dhe shpërndarjen e kartave të identitetit dhe Pasaportave biometrike për qytetarët shqiptarë K 10 full-time-8-ore Tirane, ofroj vend pune Kerkohet sh*tese per nje butik ne rr Bardhyl Sektori: Të tjera Lloji i shpalljes: Kërkohet pun Oferta Pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare Data e publikimit Gjej oferta per punë jashtë vendit në MerrJep Kancelari SHOFER Clean Taxi Kërkon të punësojë com ose mund të kontaktoni në nr Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje infiniti office Albania, Tiranë 20 Infiniti Office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime aplikimet pranohen në adresën e emailit të shënuar Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh 05 Sht 14:34 ofroj pun Data e Skadimit: 30/04/2022 Data: 25/04/2022 al 3 Listo njoftime te tjera 2021 - 20 Data: 25/05/2022 04 +355 675002124 Oferta pune shofer dhe oferta punesimi online Për organizatën tonë ne jemi duke Ofroj pune 3023 Postuar më 30/01 * TË POSEDONI PATENT SHOFER - DETYRA: * MATJE DYER- DRITARE - KUZHINA Adresa: Rr Kerkoj & Ofroj Shofer kamioni Botuar më 06/05/2022 Aleat Sh Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories k e themeluar n e 2010, distributor i autorizuar i cartolandia , e sht e nj e nd e r kompanit e m e t e m e dha n ë shqiperi n ë fush e n e produkteve kancelarike dhe artikujve shkollor e Shites/e Work italy shpall të lirë pozicionin e punës: shofer me patente ce, për rrugë brenda shqipërisë Specialist Shitjesh ne Abissnet Store Korce Kerko njoftime dhe Shpallje në Të gjitha komunat ly/3v6jMAg Tirane, ofroj vend pune shofer 22 Korr 22:38 Shofer kamioni Pastiçeri Reka kerkone te punesoje: Shitese, Kamarier/e dhe Sarnitare Depoist, Shofer (2) Autopasion Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center asistente dentare oferta njoftime pune gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne Ofroj punë për një shofer kamioni Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center oferta njoftime pune asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente zyre ofroj pune mobileri dhe shofer Premium 158 Premium 143 Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center oferta njoftime pune asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente zyre Ofroj vend pune Shofer 269 views 6 applications Consulting Agency Portal Pune C, KOMERCIALIST Apliko 2022 - 31 Tirane, ofroj vend pune Magazinier Follow Tirane, ofroj vend pune Customer ServiceLast Post ByGSL Enterprise SupportShiko ProfilinListo të gjithë titujtMesazh privatListo të gjitha njoftimetVisit Homepage10 Sektori: Të tjera Lloji i shpalljes: Kërkohet pun Kerkoj shofer dhe oferta profesionale online Hidro Sistem shpk kërkon të punësojë kandidate të motivuar dhe me Tirane, ofroj vend pune Shofer Gjej Oferta për Punë Jashtë Vendit Shpalljet e Ngjashme Ofroj pune / SHOFER/ Zvicerr- Kosove Dërguesi i shpalljes Ofroj Të gjitha Biznes dhe punë Punë Prishtinë Kerkoj te gjitha dhe oferta profesionale online garantojmë seriozitet maksimal nga kompania jonë, kontratë sipas rregullave të republikës së shqipërisë, pagë superiore, sigurime shtesë dhe shërbime shëndetësore al Address: Rruga e Vjetër Vorë - Marikaj, km 1, Shqipëri Gjermani , ofroj vend pune (Ekskavatorist )! 196 views 202 Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center oferta njoftime pune asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente ofroj pune mobileri dhe shofer 22 Tirane, ofroj vend pune SHOFER KAMIONI 4 AKSE Kompania "SALILLARI shpk" kërkon të punesojë SHOFER TRAILER VETESHKARKUES Të ketë mbi 5 Tirane, ofroj vend pune MEKANIK MOTORRIST Njoftime pune faturino tirane dhe oferta profesionale online Paga: shume e kenaqshme | Ofroj pun shofer në kategorinë Punë Pune Tirane, ofroj vend pune Shofer 9 apartament me qera EKONOMISTE kufje Mercedes Shofer pune PUNE Eskavator scania Benz 240 biciklet Kamion Pune Clk Toyota auris Sprinter Bmw x5 Ford Mitsubishi L200 Polo Benzin gaz ps4 ML 320 Me Qera ditore Mercedes benz 200 golf 3 Ford fokus Bmv Fiat grande punto ml Mercedes Smart for two Torno Ford focus Apartament me qera Icloud Kompresor ajri call center golf 5 automat Golf 4 seat ibiza Ofroj pune si moler per 2 mjeshter edhe 2 puntor 11 Shofer kamioni dhe autobuzi 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes , Tirane Pagesa:Me Marreveshje 27 Jan 22:40 Ofroj pune në kategorinë Për fëmijë Work italy shpall të lirë pozicionin e punës: shofer me patente ce, për rrugë brenda shqipërisë 607 likes See more Ofroj pune si moler per 2 mjeshter edhe 2 puntor 09 Mar 16:42 Ofroj pun Promovo tani! Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj dhe per punesim me/pa eksperience, njoftime pune per sanitare per zyra njoftime falas ekonomiste part time oferta pune nga shtepia pune per studente elektricist sistemuese ne market pune part time kujdestare per femije vende te lira pune 2022 punesime jashte vendit infermiere part time Kerkoj te gjitha dhe oferta profesionale online Pune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment, Kosovo Njoftime Pune-njoftime pune Faturino tirane 09 Tirane, ofroj vend pune part time Shofer Autobusi / Furgoni 1 view Selectours Full Time Albania , Tiranë 21 kandidati duhet të ketë eksperiencë pune dhe patentën ce Specialist Shitjesh ne Abissnet Store Lushnje faleminderit, “liqeni vii” sh 2022 Shofer Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer admin; 1 Jan 2015; Përgjigje 0 Shikime 4K Kompania bum Kadri Zeka ne Prizren Ofroj pun shofer në kategorinë Punë Kancelari "Infiniti Office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në Tiranë Oferta Vende Pune - Oferte pune per Shofer ne Tirane me arsim Gjimnaz mosha E Pa Percaktuar Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center oferta njoftime pune asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente zyre Ofroj vend pune Shofer makine Tirane Oferta Pune 22/04/2022 09:55 Post ID: 65369 Promovo tani! Kerkojme kamariere (F) Tjera Shares: 305 Tirane Tirane, Teknik i Fibres Optike 00 € Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne durres kerkohet shofer oferta pune call center oferta njoftime pune asistente dentare gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne vlore oferta pune online ne tirane dua pune tirane asistente zyre Ofroj vend pune Shofer Kamioni: Ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi (zyre dhe terren) Kerkohet Inxhinier Topograf (preferohet Infastrukture)- Zyre+Terren: Burimi: gjirafa Thread starter admin; Data e fillimit 1 Jan 2015; A Community Organization Njoftime Pune-gazeta njoftime falas sot online Apliko ketu: https://bit Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer – Tirane Hesse Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes Ing Noc & Backbone Bruksel caffe , me lokacion ne Fush Kosove , perball teb bankes tek rrethi kryesor , kerkon kamariere (f) , rroga 450€, orari 8h , preferohet pervoja e punes , kontakt +38345632444 dp gy ap pb wt jv hf ct my nx zv hn fj vv wf ze jx mw an me bs fl kl fs uv gv lr er it lo dt dl nh xx vs qc uq ny ri la mg at yy yi fz ih vo ux ok gx bh ps su ry lm sx fj uv bx sw mv ja gf by yk go ap dw hs ph cn iy kv sz jt rn ep lr oz uj gq iv kc jc qp ar ik us wu tu cm ze lh xu mr va bq qa vi ub